Facebook

Pravidla obchodu

Pravidla obchodu

1.  Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

5. Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijata a zboží nebylo expedováno nebo připraveno k vyzvednutí. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

6. Zboží s reklamními výšivkami a potisky nelze vracet ani měnit za jiné velikosti.

7. Pokud objednávku nelze odeslat v jedné zásilce, bude rozdělena do více zásilek a bude připočítáno ke konečné ceně další přepravné dle množství balíků.